bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2014
  • wyświetleń: 6680

Boisko wielofunkcyjne w Lipniku

Kolejna placówka oświatowa w naszym mieście doczekała się nowego boiska oraz placu zabaw. W czwartek oficjalnie oddano do użytku boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw "Radosna Szkoła" przy Szkole Podstawowej nr 13 w Lipniku.

Boisko wielofunkcyjne zostało wybudowane w ramach realizowanego w Bielsku-Białej programu "Modernizacji boisk przy placówkach oświatowych".

Boisko wielofunkcyjne w Lipniku · fot. UM Bielsko-Biała


Podobnie jak inne obiekty tego typu, boisko posiada nawierzchnię poliuretanową o wymiarach 22 m x 44 m oraz piłkochwyty o wysokości od 4 m do 6 m. Wyposażone jest w bramki do gry w piłkę ręczną, urządzenia do gry w siatkówkę oraz w koszykówkę. W najbliższych dniach przy boisku zostanie oddana do użytku bieżnia z nawierzchnią poliuretanową.

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 13 to czternasty plac, który powstał w ramach programu "Radosna szkoła". Ma powierzchnię 500 m 2. Na placu zabaw zamontowano m.in.: zestaw zabawowy, zestaw sprawnościowy i pomost ruchomy.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.