bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2014
  • wyświetleń: 1219

Kolejna statuetka dla miasta

Urząd Miejski chwali się kolejnym wyróżnieniem. Bielsko-Biała otrzymało certyfikat "Euro-Miasto", który został wręczony podczas uroczystego podsumowania plebiscytu "Euro-Parntner 2014".

Patronat nad plebiscytem przyjęli Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki, Wojewoda Śląski oraz Marszałek Województwa Śląskiego. Certyfikat potwierdza, że Miasto Bielsko-Biała spełnia wymagania Najlepszych Miast Unii Europejskiej.

Nagrody przyznawano w kategoriach: Euro-Firma, Euro-Gmina, Euro-Miasto i Euro-Powiat. Przy ocenie poszczególnych samorządów pod uwagę były brane m.in.: sposób zarządzeniem gminą, aktywność w pozyskiwaniu środków unijnych oraz działania na rzecz rozwoju podjęte przez samorząd w ostatnich latach.

Certyfikat upoważnia władze do używania znaku i nazwy "Euro-Miasto" na tablicach informacyjnych, materiałach promocyjno-reklamowych oraz pieczęciach urzędowych Miasta.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.