bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 października 2014
  • 3 listopada 2014
  • wyświetleń: 2986

Wyjątkowy spokój na drogach

Wyjątkowo spokojnie przebiega na naszych drogach tegoroczna akcja "Znicz 2014". Nie doszło do ani jednego wypadku, bielska policja odnotowała blisko 30 drobnych stłuczek. Mundurowi zatrzymali 8 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę na podwójnym gazie.

Niedzielnym wieczorem w Kozach na ul. Krakowskiej, 27-letnia kierująca Oplem Tigrą nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z Oplem Mokką. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że sprawczyni miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano jej prawo jazdy.

akcja znicz
Policyjne działania rozpoczęły się w miniony piątek, we wczesnych godzinach porannych. Wzmożone policyjne patrole dbają o bezpieczeństwo podróżnych. · fot. KMP Bielsko-Biała


W sobotę tuż przed południem w Janowicach, po krótkim pościgu, mundurowi z komisariatu IV zatrzymali 52-latka, który kierował Renaultem. Sprawca jechał całą szerokością jezdni, lekceważył przepisy i stwarzał poważne zagrożenie na drodze. Do jego zatrzymania przyczyniły się informacje przekazane przez świadków. Sprawca odmówił poddania badaniu się alkomatem. Pobrano od niego krew do dalszej analizy na zawartość alkoholu.

Dzisiaj nad ranem mundurowi zatrzymali już kolejnych dwóch kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę na "podwójnym gazie". Przypominamy, że policyjna akcja trwać będzie do godz. 14.00. Kierujących prosimy o ostrożną i rozważną jazdę!

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.