bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2014
  • wyświetleń: 1782

Strażacy musieli opróżnić zbiornik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek przed godziną 12.00 na ulicy Bystrzańskiej doszło do kolizji drogowej. W zdarzeniu wzięły udział trzy samochody marki Citroen, Fiat oraz Hyunday. Jedną osobę poszkodowaną do szpitala na obserwację zabrało pogotowie ratunkowe.

Jeden z pojazdów wyposażony był w instalację LPG, która uległa rozszczelnieniu. Strażacy zabezpieczyli teren akcji i pojazdy. Podjęto próbę zamknięcia zaworu od instalacji, jednak nie było to możliwe z uwagi na jego uszkodzenie w wyniku kolizji. Podjęto decyzję o opróżnieniu butli.

kolizja
Strażacy podczas opróżniania butli z LPG · fot. Bielsko112


Zabezpieczono pobliskie studzienki, wyznaczono strefę bezpieczną i przystąpiono do stopniowego wypuszczania gazu w osłonie rozproszonego prądu wody. Przez cały czas na miejscu akcji był prowadzony monitoring stężenia gazu.

Po wypuszczeniu gazu z instalacji przystąpiono do neutralizacji powstałych plam oleju i płynów eksploatacyjnych z samochodów biorących udział w kolizji.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj