bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2014
  • wyświetleń: 4245

Firmy wyróżnione Dedalami - foto

Rozstrzygnięta została piąta edycja wspólnego konkursu Miasta Bielska-Białej oraz powiatów: bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego na Firmę Roku. Przedsięwzięcie odbyło się pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".

Uroczysta Gala wręczenia nagród została zorganizowana w piątek, 24 października w Bielskim Centrum Kultury. Decydując o przyznaniu nagród konkursowa kapituła brała pod uwagę wskaźniki ekonomiczne ocenianych podmiotów, ale także działalność firm na rzecz promocji regionu oraz ich działania sponsoringowe.

Gala Firma Roku 2014 · fot. UM Bielsko-Biała


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali statuetkę Dedala, mitologicznej postaci uosabiającej pracowitość, pomysłowość, ambicję i konsekwencję, a więc cechy, których szukano u kandydatów do nagrody.

Firmy nagrodzone Dedalami w konkursie Firma Roku 2014:
Nagrodę specjalną w konkursie Firma Roku - Złoty Dedal 2014 otrzymała firma: AQUA S.A.
- Dedal 2014 miasta Bielska-Białej otrzymała firma Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K.A.
- Dedal 2014 powiatu bielskiego otrzymała firma Prosperplast Sp. z o.o. S.K.A.
- Dedal 2014 powiatu cieszyńskiego otrzymała firma LAKMA SAT Sp. z o.o.
- Dedal 2014 powiatu żywieckiego otrzymała firma: MOSTMARPAL Sp. z o.o.

Firmy wyróżnione i nagrodzone w V edycji konkursu Firma Roku 2014:
- Tytuł „Przyjazna firma” otrzymała firma TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.
- „Dynamiczna firma” - wyróżnienie dla firmy, która swoimi wynikami i różnorodnością oferty zwiększa udział
w rynku otrzymała firma PAGED Meble S.A.
- „Udana inwestycja” - wyróżnienie dla firmy, która zrealizowała nową inwestycję i podniosła swój potencjał oraz zwiększyła zatrudnienie otrzymała firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.
- „Firma innowacyjna”- wyróżnienie dla firmy, tworzącej na rynku regionu innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii i zarządzania, co przyczyniło się do wzrostu produkcji, głównie eksportowej oraz wzrostu zatrudnienia otrzymał Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o.
- „Firma rodzinna”- wyróżnienie dla firmy, która udanie kontynuuje sukcesję rodzinną poprzez współpracę pokoleń, odnosząc sukcesy na rynku nowoczesnych technologii oświetlenia otrzymał Zakład Handlowy Zbigniew Janoszek.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.