bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2014
  • wyświetleń: 2392

Złote Łany nadal bez biletomatu

Na największym osiedlu w Bielsku-Białej ciągle brakuje biletomatu. Choć na ten cel zabezpieczono środki w budżecie miasta, Spółdzielnia Mieszkaniowa Złote Łany nie chce udostępnić gruntu pod urządzenie.

O budowę biletomatu na Złotych Łanach w rejonie przystanku autobusowego przy ulicy Jutrzenki zabiegał radny Grzegorz Puda. - Mieszkańcy są bardzo zainteresowani tą formą dystrybucji biletów, zwłaszcza, że niemało punktów sprzedaży zostało zlikwidowanych - mówił radny.

Biletomaty MZK
Biletomaty MZK · fot. bielsko.info


Prezydent Jacek Krywult odpowiedział, że środki na instalację biletomatu zostały już zabezpieczone na wrześniowej sesji. - Niestety spółdzielnia Złote Łany nie zgodziła się na lokalizację biletomatu, proponując równocześnie nowe miejsce na końcowym przystanku. Na to nie możemy przystać - wyjaśniał Jacek Krywult.

Dalej będą toczone rozmowy w sprawie lokalizacji biletomatu, a pieniądze zabezpieczone w tegorocznym budżecie na maszynę trafią na osiedle Karpackie.

- Najprawdopodobniej biletomat zostanie zainstalowany na osiedlu Karpackim. Miejscowa spółdzielnia od ręki dała nam na to pozwolenie - zakończył gospodarz miasta.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.