bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2014
  • wyświetleń: 2684

Amazonki zapraszają na spotkanie

Za nami:

Stowarzyszenie Kobiet po Mastektomii „Amazonki” zaprasza na Dzień Otwarty pod hasłem "Zadbaj o swoje zdrowie". Spotkanie odbędzie się dzisiaj w Domu Kultury "Włókniarzy" o godz. 16.00.

W ramach IV już edycji Dnia Otwartego wygłoszone zostaną prelekcje na temat: diagnostyki w onkologii oraz profilaktyki i leczenia cukrzycy. Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji lekarzy specjalistów i udziału w konkursie (z nagrodami) z zakresu wysłuchanych prelekcji.

Dzień Otwarty jest realizowany w ramach projektu dofinansowanego z budżetu Gminy Bielsko-Biała przy wsparciu merytorycznym Beskidzkiego Centrum Onkologii. W ramach tego samego projektu 1 października br. zostało zorganizowane spotkanie młodzieży szkół średnich z Bielska-Białej z dr n. med. Agnieszką Zemanek-Wojnowską na temat profilaktyki i leczenia raka szyjki macicy.

Dzień Otwarty poprzedzi wernisaż wystawy zbiorowej dorobku artystycznego członkiń Stowarzyszenia "Amazonki", który rozpocznie się o godz. 15.00 w sali wystawowej Domu Kultury „Włókniarzy”.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.