bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2014
  • wyświetleń: 3053

Agresywni na alei Generała Andersa

Rozbite okulary i poważny uraz oka, to skutki poniedziałkowej awantury pomiędzy dwoma kierowcami. Sprawa najprawdopodobniej znajdzie swój finał w sądzie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w Bielsku-Białej na al. Andersa. Młodemu kierowcy Fiata Punto przeszkadzała zbyt wolna jazda i blokowanie lewego pasa ruchu przez kierującego Volkswagenem. Wyprzedził go i zajechał mu drogę.

Kiedy oba pojazdy zatrzymały się na czerwonym świetle, zdenerwowany kierowca Passata wysiadł z samochodu i zaatakował kierowcę Punto. Uderzył go kilka razy w twarz, uszkadzając mu okulary o wartości 800 zł. Rozbite szkło okularów utkwiło w oku ofiary, powodując poważne obrażenia.

Sprawca uszkodził też kamerę zamontowaną w samochodzie pokrzywdzonego. O zdarzeniu 25-latek kierujący fiatem natychmiast powiadomił policjantów. Przekazane przez niego informacje doprowadziły do ustalenia, że sprawcą tego zdarzenia był 52-letni bielszczanin, który wkrótce usłyszy zarzuty. Za uszkodzenie cudzego mienia i pobicie 25-latka może mu grozić nawet do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.