bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2014
  • wyświetleń: 5994

Graffiti na ścianach remizy - foto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Murale, graffiti" podaj

W tym roku przeprowadzono gruntowny remont garaży w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Bielsku-Białej mieszczącej się w Wapienicy. Ściany garażu zostały pokryte... graffiti!

W trakcie remontów strażacy wpadli na niecodzienny pomysł, aby ściany garażu ozdobić rysunkami, przedstawiającymi codzienną, niejednokrotnie bardzo trudną pracę strażaków. Na pomoc w realizacji wielkiego projektu przyszli uczniowie z Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej, którzy najpierw zaprojektowali mural, a następnie przez kilka tygodni malowali ściany.

Graffiti na ścianach remizy · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Efekt jest imponujący, mural zajmujący powierzchnię ponad 30 m2 przedstawia szeroki wachlarz działań, jakie strażacy podejmują każdego dnia w swojej codziennej pracy. Dowódca jednostki brygadier Grzegorz Piestrak wraz ze strażakami z JRG nr 2 serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do wykonania obrazu.

ab / bielsko.info
źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Murale, graffiti

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Murale, graffiti" podaj