bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2014
  • wyświetleń: 2374

Kongres po dwucyfrowy wynik

Bielski oddział Kongresu Nowej Prawicy wystawi w wyborach samorządowych 29 kandydatów do rady miejskiej. Podczas konferencji prasowej działacze KNP przedstawili swój program wyborczy.

W programie wyborczym Kongresu Nowej Prawicy, z którym bielski oddział partii Janusza Korwin-Mikkego startuje w wyborach samorządowych, znajduje się m.in. kwestia walki z zadłużeniem miasta, likwidacja straży miejskiej, czy problem wysypiska śmieci w Lipniku.

kongres
Kandydaci Kongresu Nowej Prawicy w wyborach samorządowych · fot. bielsko.info


Jednym z zagadnień jest również zmniejszenie ilości obecnie funkcjonujących Wydziałów i Biur Urzędu Miejskiego. - Liczba etatów, wartość wypłacanych pensji oraz usług zleconych przez gminę i powiat ścięta zostanie co najmniej o połowę - mówi rzecznik prasowy KNP w Bielsku-Białej - Joanna Banaś.

"Jedynka" z okręgu nr 1 - Marcin Cokot - wierzy, że uda się osiągnąć dobry, dwucyfrowy wynik w wyborach do rady miejskiej. - Cieszy nas to, jakim zaangażowaniem cieszy się - zwłaszcza na forach internetowych, nasz komitet, nasz program i nasi kandydaci. To optymistycznie rokuje na wynik wyborów. Liczymy, że uda się nam przekroczyć 10 procent - tłumaczy Marcin Cokot.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.