Wiadomości

  • 20 października 2014
  • wyświetleń: 4475

TV: rekordowa zbiórka krwi z TSP

Rekordową ilość krwi udało się zebrać podczas tegorocznej edycji akcji krwiodawstwa po raz piąty organizowanej przez TS Podbeskidzie pod hasłem "Oddaj krew, idź na mecz!". W niedzielę krew oddało 121 osób, co pozwoliło zgromadzić 54 litry życiodajnego płynu.Tym razem miejscem akcji były obie galerie Sfera - na parkingu za galerią I stały dwa autokary, w których oddawany był życiodajny płyn, a w galerii II miały miejsce atrakcje towarzyszące wydarzeniu. A było ich co niemiara: osoby, które legitymowały się specjalną opaską otrzymaną podczas oddawania krwi otrzymywały wejściówkę na mecz TSP z Piastem Gliwice, jednorazowy bilet do klubu fitness Atmosfera, piłkę z podpisami zawodników oraz specjalne serduszko z herbem klubu - symbol oddanej krwi.

Oprócz tego z kibicami spotykali się zawodnicy - co godzinę zmieniali się kolejni Górale i w ten sposób fani zobaczyli się niemal z połową drużyny, a przy okazji zebrali autografy i zamienili kilka słów, choćby o wczorajszym meczu z Górnikiem Łęczna. Dla najmłodszych przygotowano specjalne stanowisko z malowaniem dziecięcych buzi, a grupa studentów ratownictwa medycznego oraz PCK wykonywali pokazy udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj