bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2014
  • 20 października 2014
  • wyświetleń: 4729

Remont przejazdu kolejowego

Rozpoczął się remont przejazdu kolejowego na ulicy Komorowickiej. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu, gdyż torowo-drogowy odcinek, na którym prowadzone są prace, jest wyłączony z ruchu.

Ruszyły prace związane z gruntownym remontem przejazdu kolejowego na ulicy Komorowickiej. Na czas remontu, czyli od 20 do 24 października, przejazd w tym miejscu będzie niemożliwy. Kierowcy będą musieli jeździć inną trasą - najlepiej ulicą Grażyńskiego.

remont komorowicka
Remont przejazdu kolejowego na ul. Komorowickiej - 20.10.2014 · fot. bielsko.info


Objazdami jeżdżą także autobusy bielskiego MZK. W przypadku komunikacji miejskiej wybrano alternatywną trasę ulicami: Czerwoną, Niepodległości, Wyzwolenia i Piekarską. Pominięte zostaną przystanki: Komorowicka/Przejazd w obu kierunkach oraz Komorowicka/Czerwona kier. centrum. Na trasie objazdu obowiązywać będą dodatkowe przystanki: Piekarska/B-B Wschód w obu kierunkach oraz Czerwona/Komorowicka kier. Hałcnów.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.