bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2014
  • wyświetleń: 7751

Nagrody dla nauczycieli - foto

Prezydent Jacek Krywult spotkał się z nauczycielami i pracownikami bielskich placówek oświatowych podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Była to okazja do podsumowania osiągnięć oświatowych oraz złożenia podziękowań nauczycielom za wkład w pracę z młodymi mieszkańcami naszego miasta. Podczas uroczystości 164 pedagogów otrzymało nagrody prezydenta miasta.

Nagrody dla zasłużonych nauczycieli · fot. UM Bielsko-Biała


Miłym akcentem była również informacja o przyznaniu Tomaszowi Szymczykowi - nauczycielowi matematyki w V Liceum Ogólnokształcącym, tytułu honorowego profesora oświaty. O randze tego wydarzenia niech świadczy fakt, że w tym roku Minister Edukacji Narodowej nadał ten tytuł tylko dwóm nauczycielom z województwa śląskiego.

W trakcie uroczystości przedstawiono także nazwiska pedagogów z naszego miasta, którzy zostali uhonorowani Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej oraz Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.