bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2014
  • wyświetleń: 2915

Będą rozdawać polskie jabłka

Za nami:

W sobotę 18 października pracownicy wraz z rodzinami, a także partnerzy handlowi spółki Tymbark rozdadzą aż 80 ton, czyli pół miliona polskich jabłek. Akcja zawita również do Bielska-Białej.

Celem akcji jest promocja wysokiej jakości jabłek pochodzących od polskich dostawców. W prawie 50 miastach w całej Polsce oraz 2 miastach na Litwie około 2 000 pracowników zakładów i struktury handlowej firmy Tymbark, wraz ze swoimi rodzinami, a także partnerzy handlowi spółki rozdadzą aż pół miliona tych zdrowych i uwielbianych przez Polaków owoców.

jabłka tymbark
W jeden dzień rozdanych zostanie pół miliona jabłek · fot. tymbark.com


Akcję w prawie 160 lokalizacjach koordynować będzie ponad 120 team leaderów - pracowników, którzy będą organizować pracę na miejscu i dbać o to, aby świeże jabłka jak najszybciej trafiły do mieszkańców. Przedsięwzięcie jest oparte na wolontariacie pracowników i współpracowników firmy Tymbark, którzy pojawią się w sobotę na ulicach polskich miast i będą częstować mieszkańców jabłkami.

W Bielsku-Białej jabłka będzie rozdawać ok. 80 osób. Wolontariusze będą czekać na mieszkańców przy Sferze i na placu Wojska Polskiego.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.