bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 października 2014
  • wyświetleń: 3918

Jest jeszcze jedna kandydatka!

Na zaledwie kilka godzin przed upływem terminu zgłaszania przez komitety wyborcze kandydatów na prezydentów miast przedstawiciele Twojego Ruchu zgłosili swoją kandydatkę w Bielsku-Białej. O najważniejszy urząd w naszym mieście ubiegać się będzie Elżbieta Pawlak.

elżbieta pawlak
Elżbieta Pawlak · fot. archiwum prywatne


Elżbieta Pawlak to działaczka Twojego Ruchu i Ruchu Kobiet na Podbeskidziu. Jest rodowitą bielszczanką, absolwentką Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej. Pełni funkcję przewodniczącej rady osiedla Kopernika.

- Postawiliśmy na osobę doświadczoną i kompetentną. Rozważaliśmy kilka kandydatur, ale postawiliśmy na kogoś, kto nie jest zagmatwany w miejską politykę - mówi Anita Ziegler-Chamielec z Komitetu Wyborczego Twój Ruch.

W takim układzie mamy sześciu kandydatów na stanowisko prezydenta Bielska-Białej. Obok urzędującego Jacka Krywulta o prezydenturę rywalizować będą: Przemysław Drabek (PiS), Przemysław Koperski (SLD), Joanna Banaś (KNP), Janusz Okrzesik (Niezależni.BB) oraz Elżbieta Pawlak (Twój Ruch).

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.