bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 października 2014
  • wyświetleń: 3607

Okrzesik będzie kandydował - wideo

Do ostatniej chwili zwlekał z ogłoszeniem swojej decyzji, choć tak naprawdę każdy typował, że to właśnie lider Niezaleznych.BB będzie kandydatem na prezydenta. W czwartkowe popołudnie dr Janusz Okrzesik oficjalnie dołączył do grona kontrkandydatów Jacka Krywulta.Niezależni.BB zwlekali do ostatniej chwili z ogłoszeniem kandydata na prezydenta, bowiem wierzyli, że dojdą w tym aspekcie do porozumienia z innymi komitetami z Bielska-Białej. - Dziś już wiemy, że zwyciężyły partykularne interesy partyjne w innych ugrupowaniach i tego kandydata ponadpartyjnego nie będzie - zaznaczył Janusz Okrzesik.

Były poseł, senator, radny, a obecnie wykładowca akademicki wierzy, że Niezależni.BB mogą odnotować bardzo dobry wynik w wyborach i kompletnie przewrócić bielską scenę polityczną. - Jesteśmy w posiadaniu sondaży, które są dla nas bardzo optymistyczne. Sądzimy, że wybory prezydenckie rozstrzygną się dopiero w drugiej turze - dodaje kandydat na prezydenta.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.