bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 października 2014
  • wyświetleń: 3171

Startuje serwis wyborczy!

Do wyborów samorządowych pozostał równy miesiąc. 16 listopada bielszczanie wybiorą swoich przedstawicieli w radzie miejskiej. Dokonamy także wyboru prezydenta oraz radnych sejmiku wojewódzkiego. By przybliżyć czytelnikom sylwetki kandydatów oraz zasady i statystyki dotyczące głosowania, uruchomiliśmy serwis wybory.bielsko.info.

W jednym miejscu - pod adresem www.wybory.bielsko.info - będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach związanych z wyborami na terenie miasta Bielska-Białej. Nie zabraknie ciekawych porównań, wywiadów z kandydatami oraz szeregu innych ważnych w tym okresie wiadomości.

wybory


Serwis wybory.bielsko.info jako jedyny w naszym mieście przedstawia pełne listy kandydatów do rady miejskiej oraz sejmiku województwa śląskiego z wszystkich komitetów wyborczych. Każdy kandydat ma założone indywidualne konto, dzięki czemu sam może wprowadzić informacje o swojej osobie, program wyborczy, czy odpowiadać na konkretne pytania zadawane przez czytelników naszego portalu.

Komitety i kandydaci mają teraz czas, aby do 16 listopada (a właściwie do 14 listopada - rozpoczęcia ciszy wyborczej) przekonać mieszkańców zarówno do wzięcia udziału w głosowaniu, jak i do oddania głosu na swoją kandydaturę. Jeżeli 16 listopada nikt z kandydatów na prezydenta nie uzyska wyniku ponad 50%, to będzie nas czekała druga tura wyborów. Ta odbędzie się 30 listopada.

---

Informacja dla komitetów i kandydatów:

Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach w Bielsku-Białej, może bezpłatnie pod adresem www.wybory.bielsko.info przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Dane do zarządzania komitetem i kandydatami zostaną wysłane do wszystkich komitetów z Bielska-Białej. W przypadku braku tych danych prosimy o kontakt z redakcją portalu bielsko.info.

Prosimy również o kontakt komitety, które w naszym mieście wystawią swoich kandydatów tylko do sejmiku wojewódzkiego. Kontakt pod numerem 884-884-080 lub mailowy - redakcja@bielsko.info.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.