bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2014
  • wyświetleń: 2352

Zaatakowali barmana i policjantów

Wszczęli awanturę w lokalu, uszkodzili wyposażenie i pobili barmana, bo nie chciał im podać alkoholu, a na koniec zaatakowali interweniujących policjantów. W sobotnią noc policjanci z komisariatu I zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 37 do 40 lat.

Do zdarzenia doszło w jednym z bielskich lokali, gdzie odbywała się impreza okolicznościowa. Agresja niektórych uczestników zabawy, wzrastała wprost proporcjonalnie do ilości spożytych napojów wyskokowych. Kiedy barman odmówił jednemu z nich podania alkoholu, został zaatakowany i uderzony w twarz. Trafił do szpitala.

Sprawca uciekł z lokalu, ale na miejscu pozostali jego koledzy. W kierunku baru posypały się szklanki, uszkadzając wyposażenie i tłukąc markowe trunki. Na nic zdały się prośby personelu o zachowanie spokoju. Na miejsce wezwano policjantów. Widok umundurowanych stróżów prawa tylko rozjuszył i tak agresywnych już uczestników imprezy, którzy zaatakowali policjantów.

Szarpali ich za mundury i usiłowali uderzać pięściami. Zwracali się do mundurowych wulgarnym słownictwem. Policjanci obezwładnili trzech najbardziej agresywnych mężczyzn. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1,2 do 1,5 promili alkoholu. Pozostałą część nocy zatrzymani spędzili w policyjnym areszcie. Nazajutrz usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.