Wiadomości
- 13 października 2014
- wyświetleń: 1940
Strażacy gasili pożar w Kozach
Prawdopodobnie prowadzone prace spawalnicze były przyczyną pożaru, do którego doszło w piątek wieczorem w Kozach. Palił się garaż wolnostojący.
Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia zastano garaż wolnostojący, którego wnętrze w całości objęte było pożarem. Strażacy ugasili pożar podając prąd wody do wnętrza budynku przez drzwi. Po ugaszeniu ognia przystąpiono do oddymiania pomieszczenia oraz wyniesieniu spalonych elementów wyposażenia garaż.
Następnie wycięto bramę garażową, gdyż groziła zawaleniem. Osób poszkodowanych nie odnotowano. W działaniach wzięły udział cztery jednostki straży pożarnej, w tym zastępy z OSP Kozy.
Następnie wycięto bramę garażową, gdyż groziła zawaleniem. Osób poszkodowanych nie odnotowano. W działaniach wzięły udział cztery jednostki straży pożarnej, w tym zastępy z OSP Kozy.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Pożar domu mieszkalnego w Olszówce. Trwa akcja straży pożarnej
Alarmujące statystyki: pożary traw i lasów nie odpuszczają w naszym regionie
Gorący temat[FOTO] Pożar kwiaciarni w Komorowicach. Budynek spłonął niemal doszczętnie
[FOTO] Pożar traw w Starej Wsi przy ul. Polnej - szybka akcja straży pożarnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









