bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2014
  • wyświetleń: 2924

Remont torów, opóźnione pociągi

Od 13 października do 22 grudnia PKP Polskie Linie Kolejowe będą prowadziły awaryjne prace torowe związane z wymianą rozjazdów oraz remontem torów na odcinku Czechowice Dziedzice Południowe - Bielsko Biała Główna. Pociągi mogą kursować z opóźnieniami.

Na tym odcinku pociągi w relacjach Katowice - Bielsko Biała Główna - Żywiec - Zwardoń oraz Zwardoń - Żywiec - Bielsko Biała Główna - Katowice, mogą doznawać opóźnień od 5 do 20 minut w zależności od sytuacji ruchowej na tym szlaku.

Informacje na temat opóźnień pociągów, ich skomunikowania oraz ewentualnej komunikacji zastępczej będą na bieżąco podawane podróżnym na stacjach oraz przez Kierowników Pociągów.

- PKP Polskie Linie Kolejowe przepraszają podróżnych za wszelkie utrudnienia związane z wprowadzeniem niezbędnych procedur, podczas prowadzenia ruchu pociągów na tym odcinku - mówi Jacek Karniewski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

ab / bielsko.info
źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.