bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 lipca 2011
  • wyświetleń: 2662

Odpowie za nieobyczajny wybryk

Kara aresztu, ograniczenia wolności, nagany lub grzywny do 1500 zł. grozi 43-letniemu bielszczaninowi, który zachowywał się wulgarnie i załatwiał potrzebę fizjologiczną w miejscu publicznym. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z bielskiego oddziału prewencji.

We wtorek wieczorem, na bielskiej ul. Krasińskiego, policjanci zauważyli nietrzeźwego mężczyznę. Sprawca ledwo trzymał się na nogach, ale nie przeszkadzało mu to w przysłowiowym „rzucaniu mięsem” w kierunku przechodzących osób. Nie dość, że przeklinał na cały głos, to w pewnym momencie zaczął oddawać mocz na elewację budynku, co mocno zbulwersowało świadków tego niecodziennego widoku.

Sprawca został zatrzymany przez stróżów prawa. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik przeszło 2 promili alkoholu. Przewieziono go do ośrodka przeciwdziałania problemom alkoholowym. Za nieobyczajne zachowanie grozi mu grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności, nagany lub grzywny do 1500 zł.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.