bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2014
  • wyświetleń: 4157

Kandydat lewicy brutalnie pobity

W czwartek w godzinach wieczornych został pobity Adrian Pięciórek lider Listy SLD Lewica Razem w nadchodzących wyborach samorządowych do rady miejskiej.

Kandydat na radnego odwiedzał mieszkańców ze swojego okręgu wyborczego. Podczas spotkań prosił o poparcie swojej osoby. Wracając do samochodu przy ul. Legionów został napadnięty i pobity przez kilku mężczyzn. Mężczyzna został przyjęty na Izbę Przyjęć do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Po udzieleniu pierwszej pomocy został przetransportowany do Sosnowca, gdzie przejdzie operację szczęki.

Pięciórek
Przemysław Koperski i Adrian Pięciórek · fot. bielsko.info


- Jesteśmy wstrząśnięci tym zdarzeniem, bo Adrian nigdy nie angażował się w sprawy społeczne. To jego pierwsze wybory. Nigdy nie został pobity wcześniej. Jest ojcem 6 letniego syna. Żona jest w zaawansowanej ciąży. Oczekujemy pilnego wyjaśnienia tej sprawy przez policję. Jest monitoring. Są sposoby, aby ustalić sprawców tego napadu - powiedział Przemysław Koperski, kandydat na prezydenta Bielska Białej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.