bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lipca 2011
  • wyświetleń: 2779

Uwaga na złodziei koparek!

Ginie sprzęt pozostawiany na placach budowy. W ostatnim czasie łupem złodziei padły cztery koparki warte kilkaset tysięcy złotych. Trzy z nich udało się odzyskać.

Zadanie ułatwiają złodziejom sami właściciele sprzętu, którzy pozostawiają go na placach budowy bez ochrony czy właściwego zabezpieczenia. Dlatego do właścicieli firm budowlanych policja apeluje o wzmożoną ostrożność!

Przestępcy na placach budów wyszukują specjalistyczne pojazdy, które po zakończonych pracach są tam pozostawione przez właścicieli. Kradną wytypowane maszyny i najprawdopodobniej przewożą je do zleceniodawców. W miniony weekend z terenu budowy w Mesznej przy ul. Szczyrkowskiej zginęła koparko-ładowarka marki Volvo typ BL71, kol. żółtego, zaopatrzona w firmowe naklejki „Usługi Ogólnobudowlane i Transportowe...” wraz z dokumentacją. Właściciel oszacował starty na ponad 200 tys. zł. Złodziei poszukują policjanci. Świadków kradzieży, a także osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o sprawcach prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Szczyrku przy ul. Granicznej 1, nr tel. (33) 8254610. Gwarantujemy anonimowość!

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.