bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2014
  • wyświetleń: 2537

Trzy przestępstwa w jednym

22-latek z województwa kujawsko-pomorskiego kierował kradzionym Audi pod wpływem alkoholu i narkotyków. Jakby tego było mało, w samochodzie policjanci odnaleźli marihuanę. Kierowca i trzej pasażerowi zostali zatrzymani.

W sobotnią noc w Jasienicy na ul. Strumieńskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Audi. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Także badanie przy użyciu testera narkotykowego wykazało dodatni wynik. Ponadto w czasie przeszukania pojazdu policjanci odnaleźli marihuanę.

Szybko okazało się, że Audi którym podróżował sprawca, zostało przez niego skradzione w miniony piątek z miejscowości Linowiec w województwie kujawsko-pomorskim. Kierowca i trzej pasażerowie w wieku od 17 do 19 lat zostali zatrzymani. W poniedziałek usłyszeli zarzuty. Za kradzież pojazdu oraz jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków, 22-latkowi grozi do 5 lat za kratami. Jego koledzy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. O ich losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.