bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2014
  • wyświetleń: 3263

Nie żyje prezes bialskiej Stali

Dziś rano przyszedł jeszcze normalnie do pracy, nic nie zapowiadało, że będzie to jego ostatni dzień w klubie... Nie żyje prezes Bialskiego Klubu Sportowego - Ryszard Wiklik.

wiklik
śp. Ryszard Wiklik 1958-2014 · fot. BKS Stal


Ryszard Wiklik urodził się w 1958 r. w Bielsku-Białej. Przez wiele lat był pracownikiem FSM, a następnie kierownikiem robót Zakładu Remntowo-Budowlanego BKS „Stal”. Od 1999 r. piastował stanowisko Prezesa Zarządu BKS „Stal” Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej.
W BKS „Stal” przez wiele lat pełnił różne funkcje. Od 1990 r. był Członkiem Zarządu, od 2004 r. Przewodniczącym Sekcji Piłki Nożnej, od 2011 r. był W-ce Prezesem Klubu, a od stycznia 2014 r. Prezesem BKS „Stal”. Był także Członkiem Honorowym bialskiego klubu.

Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego „Stal” oraz Bialskiego Klubu Sportowego S.A. składa kondolencje Rodzinie i Przyjaciołom śp. Prezesa Ryszarda Wiklika.

ab / bielsko.info
źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.