Wiadomości
- 6 października 2014
- wyświetleń: 2548
Podpalacz na os. Beskidzkim
W piątek wieczorem strażacy zostali wezwani do pożaru w bloku przy ulicy Goleszowskiej w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca podpalił nieczynne skrzynki hydrantowe.
Pierwsza ze skrzynek paliła się na piątym piętrze, strażacy otworzyli zaspawaną skrzynkę i ugasili pożar hydronetką. Równocześnie oddymiono klatkę schodową oraz korytarze od piątej do dziesiątej kondygnacji.
Po ugaszeniu sprawdzono kondygnacje poniżej i powyżej. Wykryto palące się skrzynki na piętrze pierwszym i trzecim. Skrzynki te również zostały otwarte za pomocą łomu i ugaszone przy pomocy gaśnicy.
W działaniach wzięły udział cztery jednostki straży pożarnej, w tym zastęp z wojskowej straży pożarnej. Sprawcę zdarzenia ustala policja.
Po ugaszeniu sprawdzono kondygnacje poniżej i powyżej. Wykryto palące się skrzynki na piętrze pierwszym i trzecim. Skrzynki te również zostały otwarte za pomocą łomu i ugaszone przy pomocy gaśnicy.
W działaniach wzięły udział cztery jednostki straży pożarnej, w tym zastęp z wojskowej straży pożarnej. Sprawcę zdarzenia ustala policja.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Pożar domu mieszkalnego w Olszówce. Trwa akcja straży pożarnej
Alarmujące statystyki: pożary traw i lasów nie odpuszczają w naszym regionie
Gorący temat[FOTO] Pożar kwiaciarni w Komorowicach. Budynek spłonął niemal doszczętnie
[FOTO] Pożar traw w Starej Wsi przy ul. Polnej - szybka akcja straży pożarnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







