bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2014
  • 12 października 2014
  • wyświetleń: 8101

Można było zjeść za pół ceny

Za nami:

Już po raz drugi Bielsko-Biała wzieła udział w ogólnopolskim plebiscycie "Korona Smakosza" mającym na celu wyłonienie najlepszych lokalnych restauracji, kawiarni oraz pubów.

W tegorocznej edycji plebiscytu, organizowanego przez sklep Makro, wystartuje aż 20 miast, których mieszkańcy będą mieli okazję do zapoznania się z różnorodną kulinarną ofertą lokali, skorzystania z promocyjnych cen w ramach akcji "Weekend za pół ceny" (50% zniżki na co najmniej trzy dania wybrane z codziennego menu), ale przede wszystkim zagłosowania na najlepszy z nich.

Klienci dokonają oceny restauracji w 10 kategoriach, takich jak: smak dań, wystrój, jakość obsługi, atmosfera, lokal na spotkania z przyjaciółmi, na rodzinny obiad, romantyczny wieczór, lunch oraz miejsce posiadające najlepszą relacją ceny do jakości lub mogące pochwalić się wyjątkowym daniem regionalnym.

Warto przypomnieć, iż w 2013 roku bielszczanie oddali ponad 8 tysięcy głosów na 73 lokale gastronomiczne walczące o zaszczytną Koronę, a wśród laureatów znalazły się m.in. Kodo Sushi Restaurant, Buon Gusto Centro, Pizza Bellissima, Deka Smak czy Browar Miejski.

W tym roku plebiscyt w stolicy Podbeskidzia odbędzie się w dniach 11 i 12 października.

KO / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.