bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 października 2014
  • wyświetleń: 2791

Czy ktoś rozpoznaje tego oszusta?

Oszust, który pojawia się w pasażach bielskich centrów handlowych podaje się za znajomego dyrektora i wyłudza pieniądze od sklepikarzy. Publikujemy portret pamięciowy oszusta, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

oszust
Portret pamięciowy oszusta · fot. KMP Bielsko-Biała


W połowie września oszust pojawił się w sklepie z odzieżą w bielskim centrum handlowym na Sarnim Stoku. W czasie rozmowy z ekspedientką zadawał pytania o częstotliwość wizyt przedstawiciela regionalnego. Utrzymywał, że jest znajomym dyrektora i rzekomo zatelefonował do niego. Po tej rozmowie zapytał sprzedawczynię o kwotę utargu znajdującą się w kasie. Kiedy usłyszał odpowiedź, polecił, aby kobieta wypłaciła mu 1500 złotych.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 35 lat, krępa budowa ciała, wzrost 180 cm, ciemna karnacja, wzrost 180 cm, włosy czarne, krótko przystrzyżone, oczy niebieskie. Ubrany w niebieską koszulę, spodnie dżinsowe, eleganckie buty w kolorze brązowym.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ulicy Traugutta 2c, nr tel. 33 8121700 lub do najbliższej jednostki Policji - nr alarmowe - 997, 112.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.