bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2014
  • wyświetleń: 2607

Wpadła siatka handlarzy marihuany

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali aż sześcioro bielszczan, którzy są podejrzewani o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W czasie wtorkowej akcji kryminalni i antynarkotykowi przejęli ponad pół tysiąca działek dilerskich marihuany.

Policjanci otrzymali informację z której wynikało, że młodzi bielszczanie mogą handlować narkotykami oraz kradzionym sprzętem komputerowym. Od pewnego czasu bacznie się im przyglądali. W czasie wtorkowej akcji, w mieszkaniach należących do podejrzewanych na bielskim Osiedlu Kopernika, odkryli ponad pół tysiąc porcji marihuany. Ponadto u jednego z nich znaleźli kradzione laptopy.

marihuana
Policjanci przejęli ponad pół tysiąca działek dilerskich marihuany · fot. KMP Bielsko-Biała


Zatrzymani mężczyźni w wieku od 20 do 24 lat oraz 20-letnia kobieta zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających może im grozić nawet 10 lat za kratami. O ich dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.