bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2014
  • wyświetleń: 1712

Szkolenie dla bezrobotnych

Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki zaprasza do udziału w projekcie "Nowa perspektywa doradztwa zawodowego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa 40 osób w wieku powyżej 50 roku życia, poprzez udzielenie wsparcia w formie indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym, mających na celu zdiagnozowanie kompetencji, zidentyfikowanie celów osobistych i zawodowych w sposób pozwalający określić potrzeby szkoleniowe, indywidualnych szkoleń zawodowych.

Projekt skierowany jest do osób powyżej 50 roku życia, zamieszkałych na terenie województwa śląskiego, zarówno bezrobotnych jaki i nieaktywnych zawodowo. Przewidywany jest udział 10 mężczyzn i 30 kobiet.

Indywidualne sesje doradcze realizowane będą w okresie od października do marca 2015 roku. Szkolenia zawodowe będą organizowane w terminie od listopada 2014 r. do maja 2015 r., a ich zakres i tematyka będzie ściśle dostosowanych do potrzeb uczestników/czek projektu.

I tura rekrutacji do projektu rozpocznie się 29 września i potrwa do 10 października. Szczegóły i warunki uczestnictwa w projekcie na stronie: www.poradnictwo-socjodynamiczne.pl lub w biurze projektu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.