Wiadomości
- 1 października 2014
- wyświetleń: 1976
Kolejna wpadka złodziei prądu
Przed dwoma miesiącami małżeństwo z Bielska-Białej zostało zatrzymane za kradzież prądu. Kilka dni temu po raz kolejny "wpadli" na gorącym uczynku przestępstwa, za które grozi nawet do 5 lat za kratami.
W czasie interwencji w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Grażyńskiego, mundurowi z komisariatu III zauważyli, że do skrzynki elektrycznej podłączone zostały prowizoryczne przewody, które prowadziły do mieszkania. Jak się okazało, mieszkańcy tego lokalu kradli w ten sposób energię elektryczną.
To już kolejne ich zatrzymanie. W sierpniu tego roku policjanci zatrzymywali ich już za kradzież energii elektrycznej. Pracownicy energetyki szacują spowodowane przez nich straty. 53-letni bielszczanin i jego 51-letnia małżonka usłyszeli dziś zarzuty. O ich losie zadecyduje teraz prokurator.
To już kolejne ich zatrzymanie. W sierpniu tego roku policjanci zatrzymywali ich już za kradzież energii elektrycznej. Pracownicy energetyki szacują spowodowane przez nich straty. 53-letni bielszczanin i jego 51-letnia małżonka usłyszeli dziś zarzuty. O ich losie zadecyduje teraz prokurator.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematKradli materiał z zakładu produkującego profile aluminiowe. Są zatrzymani, jedna osoba poszukiwana
Ukrainka okradła dwie drogerie jednego dnia. Łup wart 1200 zł odzyskany
Złodziej połasił się na zestaw klocków. Użył przemocy wobec pracownicy sklepu
[FOTO] Zuchwała kradzież hulajnogi elektrycznej. Policjanci zatrzymali dwóch sprawców
Obcokrajowiec ukradł alkohol i zaatakował ochroniarza. Został "wyproszony" z naszego kraju
Kradł klocki Lego bez opamiętania w galerii handlowej. 32-latek w rękach policji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









