bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2014
  • wyświetleń: 2720

Złapano uciekiniera z więzienia

Policjanci z komisariatu III zatrzymali poszukiwanego więźnia, który w połowie sierpnia w Krakowie uciekł z konwoju. 30-latek naraził się na dodatkowe zarzuty. Mogą mu za to grozić kolejne 2 lata za kratkami.

W niedzielę po południu w Bielsku-Białej na ul. Wodnej młody mężczyzna na widok policyjnego patrolu rzucił się do ucieczki. Mundurowi ruszyli w pościg za uciekinierem. Po kilkunastu metrach dogonili go i zatrzymali. Jak się szybko okazało, 30-latek uciekał, gdyż był poszukiwany. Mężczyzna został skazany za wcześniejsze przestępstwa na karę pozbawienia wolności.

13 sierpnia tego roku w Krakowie przy ul. Opolskiej prowadził prace wspólnie z innymi współwięźniami. Po zakończeniu robót mężczyźni wracali do zakładu karnego. Gdy więźniarka zatrzymała się na czerwonym świetle, sprawca wykorzystał ten moment - otworzył drzwi pojazdu i uciekł. Od tego czasu ukrywał się - aż do wczoraj, kiedy go zatrzymano. Uciekając naraził się na kolejne zarzuty, za co grożą mu dodatkowe 2 lata więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.