Wiadomości

  • 23 września 2014
  • wyświetleń: 2380

Awantura między dojrzałymi paniami

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 54-letnią bielszczankę, która jest podejrzana o kierowanie gróźb karalnych wobec 49-letniej kobiety. W czasie sprzeczki starsza z nich groziła młodszej śmiercią, wymachując przy tym nożem.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na bielskiej ul. Energetyków. Pomiędzy kobietami doszło do kłótni. W czasie sprzeczki starsza z nich groziła młodszej śmiercią, wymachując przy tym nożem. Policjanci zatrzymali sprawczynię, która miał ponad promil alkoholu w organizmie. Przewieziono ją do policyjnego aresztu.

W poniedziałek zatrzymana usłyszała zarzuty i została doprowadzona do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niej dozór. Podejrzana będzie teraz musiała zgłaszać się trzy razy w ciągu tygodnia w komisariacie najbliżej położonym miejsca jej zamieszkania. O jej dalszym losie rozstrzygnie wkrótce sąd.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.