bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2014
  • wyświetleń: 8236

Jubileusz Marii Koterbskiej - foto

20 września w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej odbył się uroczysty koncert z okazji jubileuszu 90. urodzin Marii Kotersbskiej. Benefis Artyski był wielkim wydarzeniem, które mogli śledzić nie tylko goście zgromadzeni na widowni teatru, ale również, dzięki specjalnie ustawionemu na tą okazję telebimowi, licznie zgromadzona przez budynkiem publiczność.

W gronie wykonawców jubileuszowego koncertu znaleźli się: syn artystki Roman Frankl, Olga Bończyk, Jacek Cygan, Jacek Fedorowicz, Anna Guzik-Tylka, Robert Janowski, Iwona Loranc, Tomasz Lorek, Jerzy Połomski, Stanisław Tym, Katarzyna Zaremba. Gospodarzami wieczoru byli Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk.

Jubileusz Marii Koterbskiej - 21.09.2014 · fot. UM Bielsko-Biała


Wystąpił także zespół Vocal Sound w składzie: Tomasz i Grażyna Lorkowie, Paweł Nowak, Karina Nowak, Paweł Faron, Bogusław Toporowski, Marta Machałek, Katarzyna Dendys-Kosecka, oraz zespół pod kierunkiem Krzysztofa Maciejowskiego.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.