bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2011
  • wyświetleń: 2186

Złodziej w rękach policji

18 lipca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej realizując czynności służbowe, przy ul. Andersa w Bielsku-Białej zatrzymali 21-letniego bielszczanina podejrzanego o kradzież pojazdów: Seat Ibiza i Audi A3.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. W środę rano został doprowadzony do prokuratury gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

O sprawie kradzieży pojazdów Seata i Audi policja informował również 8 lipca przy okazji zatrzymania pierwszego sprawcy - 29 latka, z którym zatrzymany dokonywał kradzieży. Mężczyźnie postawiono zarzuty kradzieży oraz paserstwa zastosowano areszt tymczasowy na okres 2 miesięcy.

Jak twierdzą policjanci z Wydziału Kryminalnego sprawa jest rozwojowa. Obaj sprawcy podejrzewani są o kilkanaście innych kradzieży pojazdów z terenu Bielska, w związku z którymi planowane są kolejne zatrzymania.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.