bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 września 2014
  • wyświetleń: 1650

Pożegnaj lato w Zatorlandzie!

Artykuł sponsorowany:

Parki Rozrywki Zatorland zaprasza wszystkich na niesamowite wydarzenie. Już w najbliższy weekend odbędzie się impreza "Pożegnanie Lata". Na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Zatorland w Zatorze


Od 20 do 21 września Parki Rozrywki Zatorland zaprasza wszystkich małych i dużych na Pożegnanie Lata. Bilet do wszystkich parków oraz nielimitowane atrakcje będą sprzedawane w promocyjnej cenie. Za jedyne 24,90 zł /os. będzie można zwiedzić, aż cztery parki tematyczne oraz skorzystać z nielimitowanych atrakcji i kina na terenie Lunaparku. Dodatkowo na klientów czeka nowość tego sezonu Dom odwrócony do góry nogami.

W trakcie imprezy przewidziano wiele atrakcji dodatkowych. Jedną z nich będzie nauka Zumby. Jak zawsze nie zabraknie także konkursów z nagrodami. Na najmłodszych czekać będą spotkania z bajkowymi postaciami oraz animacje.

www.zatorland.pl

Gdzie? Parki Rozrywki Zatorland, ul. Parkowa 7, 32-640 Zator

Kiedy? 20-21 wrzesień

Za ile? 24,90 - pakiet premium 44,90 w tym: wejście do Parku Dinozaurów, Mitologii, Owadów, Bajek i Wodnych Stworzeń, nielimitowane atrakcje na terenie Lunaparku, Kino 5D i Dom do góry nogami.

Zatorland w Zatorze


---

Parki Rozrywki Zatorland
www.zatorland.pl
Ul. Parkowa 7, 32-640 Zator
tel. +48 667 979 220
info@zatorland.pl