bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2014
  • wyświetleń: 1686

Pogryzł ochroniarza za wódkę

27-letni bielszczanin ukradł butelkę wódki w sklepie przy ul. Cieszyńskiej. Pracownik ochrony usiłował zatrzymać rabusia, ale sprawca nie zamierzał się poddawać bez walki. Zaatakował ochroniarza i pogryzł go po całym ciele. Klienci ruszyli mężczyźnie na pomoc i obezwładnili napastnika.

W sobotnie popołudnie mężczyzna pojawił się w sklepie spożywczym. Ze stoiska monopolowego ukradł butelkę wódki i rzucił się do ucieczki. Na jego drodze stanął ochroniarz, który usiłował zatrzymać złodzieja. Rabuś nie dawał jednak za wygraną. Zaatakował pracownika ochrony, a w czasie szamotaniny pogryzł go po całym ciele. Na widok zdarzenia klienci ruszyli na pomoc. Obezwładnili napastnika i przekazali go w ręce policjantów.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Usłyszał już zarzuty. Za kradzież rozbójniczą grozi mu teraz do 10 lat więzienia. O jego losie zadecyduje dziś prokurator.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.