bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1379

Dofinansowanie dla społeczników

1 września rusza program granatowy "Plebiscyt Sąsiedzki" skierowany do stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Bielska-Białej. To okazja dla miejscowych organizacji na zdobycie dofinansowania w wysokości 2 000 zł.

Celem programu grantowego "Plebiscyt Sąsiedzki" jest wsparcie realizacji projektów, które mają na celu rozwój lokalnych społeczności i będą służyć jej dobru. W plebiscycie mogą wziąć udział m.in. stowarzyszenia, fundacje, organizacje obywatelskie, publiczne i społeczne placówki wychowawczo-edukacyjne czy kulturalne oraz spółdzielnie socjalne.

Wszystkie chętnie organizacje mogą zgłaszać propozycje projektów, które posłużą lokalnej społeczności. To bielskie organizacje najlepiej znają potrzeby miasta i jego mieszkańców, dlatego nie ma ograniczeń, co do tematyki i zakresu projektu może to być np. zaaranżowanie przestrzeni zielonej, wyremontowanie miejskiej biblioteki czy pomoc miejskiemu schronisku dla zwierząt - ważne, żeby zgłoszony projekt służył dobru lokalnej społeczności.

Zgłoszenia można dokonać w dniach 1.09.2014 - 30.09.2014 poprzez formularz rejestracyjny na stronie www.pasaztesco.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń w I etapie Jury wyłoni 2 projekty, które zostaną poddane otwartemu głosowaniu podczas Wielkiego Głosowania w Pasażu Tesco. Projekt, który zwycięży w głosowaniu, otrzyma dofinansowanie w wysokości 2 000 zł brutto.

Organizacje zainteresowane udziałem w "Plebiscycie Sąsiedzkim" zachęcamy do kontaktu z biurem programu, pod adresem plebiscyt@pasaztesco.pl lub numerem telefonu +48 22 829 85 7 wew. 31.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.