bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1749

Na przepustce włamał się do sklepu

Policjanci z wydziału prewencji wspólnie z kryminalnymi zatrzymali 18-latka z zakładu poprawczego, który w czasie pobytu na przepustce włamał się do sklepu spożywczego i skradł towar o wartości 3.000 złotych. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Reklama

W środę w nocy włamywacz wybił szybę w sklepie przy ul. Saperów w Bielsku-Białej. Wkradł się do środka, a jego łupem padły elektroniczne papierosy, olejki do tych papierosów i różnego rodzaju tabletki. Policjanci zatrzymali rabusia na gorącym uczynku przestępstwa i odzyskali skradzione mienie.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnej celi. Jak się szybko okazało, sprawca przebywa aktualnie w zakładzie poprawczym, a włamania tego dopuścił się w czasie pobytu na przepustce. W przeszłości był już wielokrotnie karany za podobne czyny. W czwartek usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.