bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 3118

Górski obóz Wszechpolaków - foto

W miniony weekend w Zwardoniu odbył się Ogólnopolski Letni Obóz szkoleniowo-rekreacyjny Młodzieży Wszechpolskiej. Organizatorami wydarzenia byli działacze Bielsko-Bialskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej.

Reklama

W wydarzeniu wzięli udział członkowie Młodzieży Wszechpolskie kół z Krakowa, Częstochowy oraz Katowic. Łącznie do Zwardonia przyjechało ok. 35 członków MW. W trakcie obozu wygłoszono kilka referatów, nie mogło również obyć się bez wędrówki po okolicznych górskich szlakach.

Górski obóz Wszechpolaków w Zwardoniu · fot. Młodzież Wszechpolska


- Obóz niewątpliwie okazał się sukcesem organizacyjnym Bielsko-Bialskich struktur, już dziś jesteśmy pewni że nasza praca nad już kolejną edycją obozu w Zwardoniu przynosi efekty tam gdzie działają członkowie Młodzieży Wszechpolskiej którzy przeszli brali udział w naszej inicjatywie - mówią członkowie bielskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.