bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 4344

Krywult znów prezydentem?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Na portalu bielsko.info przeprowadziliśmy pierwszy sondaż nadchodzących wyborów samorządowych, a konkretnie wyboru nowego prezydenta miasta. Niespełna połowa ankietowanych opowiedziała się za reelekcją Jacka Krywulta.

Reklama

W naszej ankiecie wzięło udział 190 osób. Warto wspomnieć, że jedna osoba mogła oddać tylko jeden głos.

jacek krywult
Według naszego sondażu Jacek Krywult może liczyć na 48-procentowe poparcie · fot. bielsko.info


Według naszych internautów prezydentem Bielska-Białej zostanie już po raz czwarty Jacek Krywult, na którego w ankiecie zagłosowało 90 osób. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Pięta (PiS) z poparciem 53 osób, a na najniższym stopniu podium wylądowała Grażyna Staniszewska, na którą chęć głosowania wyraziło 15 internautów.

Wyniki ankiety:Przypominamy, że na razie żadna z powyższych osób oficjalnie nie potwierdziła chęci startu w wyborach samorządowych. Kandydatów do prezydenckiego wyścigu powinniśmy poznać na początku września.

Więcej o rozpoczynającej się rywalizacji o tytuł gospodarza miasta można przeczytać w naszym artykule: "Nie ma mocnych na Krywulta?"

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj