bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 25 sierpnia 2014
 • wyświetleń: 2181

BEST CJO: ucz się języków obcych!

Artykuł sponsorowany:

W sierpniu w oddziałach BEST Centrum Języków Obcych rozpoczęły się zapisy na nowy rok szkolny 2014/2015. Oferty kursów kierowane są do wszystkich, chcących nauczyć się języka obcego. Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno na zdobywanie nowych umiejętności. Poszerzając swoje kompetencje komunikacyjno-językowe otrzymujemy wiele satysfakcjonujących możliwości - czy to na rynku pracy, czy w życiu prywatnym.

BEST


BEST


BEST


BEST


BEST


W nowym roku szkolnym 2014/2015 dostępne są kursy na różnych poziomach kształcenia - od początkujących aż do zaawansowanych. Każdy z nich pozwoli na otrzymanie dwujęzycznego certyfikatu ukończenia kursu. Najbardziej popularnym jest kurs języka angielskiego, ale w ofercie znajdują się również inne ciekawe propozycje: język niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chorwacki, rosyjski oraz japoński. Na szczególną uwagę zasługuje również język norweski, którego kursy prowadzone są na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Ponadto na życzenie klientów organizowane są zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST CJO. Z pomocą tej szkoły językowej możecie Państwo również przygotować się do egzaminów międzynarodowych.

Naukę w BEST CJO mogą rozpocząć już dzieci (od 8 roku życia), a także młodzież. Dla maturzystów utworzone zostały specjalne kursy przygotowawcze do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Dla dorosłych przygotowano kursy standardowe (2x w tygodniu: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki oraz 1x w tygodniu - w piątki). W ofercie znajdują się również kursy konwersacyjne, gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka. Dostępne są także grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE, CAE) oraz kursy języka biznesu przygotowujące do egzaminu TOEIC.

BEST CJO posiada także 18 letnie doświadczenie w organizacji kursów dla firm i menadżerów, skrojonych specjalnie na potrzeby klientów biznesowych, bardzo często połączonych z przygotowaniem do egzaminów międzynarodowych TOEIC, WiDaF lub TFI.

Najbogatsza oferta językowa na Śląsku!

Program nauczania BEST CJO obejmuje aż 28 języków świata co dowodzi, że pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z większych w Polsce.

Różnorodność oferty została po raz kolejny wyróżniona przez prestiżowy tygodnik Warsaw Business Journal, który w swoim corocznym, renomowanym przewodniku po polskim biznesie - Book Of Lists umieścił BEST CJO w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół językowych w Polsce. Wciąż jest to jedyna szkoła języków obcych ze Śląska, która znalazła się w pierwszej dziesiątce.

Bielsko-Biała zna angielski - Wielki Test Języka Angielskiego!

BEST CJO nie tylko dba o atrakcyjną ofertę kursów, ale również angażuje się w wydarzenia kulturalne na terenach miast, w których posiada swoje oddziały. W tym roku zostało organizatorem ogólnopolskiej inicjatywy, jaką jest Wielki Test Języka Angielskiego. Pod hasłem „Bielsko-Biała zna angielski”, zachęca do wzięcia udziału w tym wydarzeniu wszystkich mieszkańców Bielska-Białej.

Celem imprezy jest:
 • sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców naszego miasta,
 • przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi wraz z opisem poziomu,
 • przedstawienie uśrednionego wyniku dla naszego miasta do publicznej wiadomości w mediach,
 • zachęcenie do ustawicznej nauki języka angielskiego.


W Bielsku-Białej test piszemy o godz. 11:00 w Wyższej Szkole Administracji (Sala Konferencyja 2B, Pl.M.Lutra 7)

Rejestracji należy dokonać poprzez stronę internetową wydarzenia:
http://www.bielskobiala.znaangielski.pl/
Przy okazji zachęcamy do polubienia wydarzenia na Facebooku:
http://www.facebook.com/bielsko.znaangielski

Nowa siedziba - rabat specjalny

W marcu 2014r. BEST CJO zmienił lokal - z Cechowej 6 przeniosło się na Cechową 13 (II piętro). Nowa placówka przeszła również gruntowny remont.

BEST CJO z tej okazji przygotowało dla swoich obecnych i przyszłych Kursantów wyjątkowy rabat „Nowe miejsce”. Rabat ten jest dostępny jedynie w placówce w Bielsku-Białej!
Warunki promocji:

Nowy klient: Przy zapisie na kurs całoroczny wystarczy wpłacić zaliczkę 150zł lub I ratę, aby otrzymać gwarantowany rabat 80zł

Kontynuacja: Przy zapisie na kurs całoroczny wystarczy wpłacić zaliczkę 150zł lub I ratę, aby otrzymać gwarantowany rabat 100zł

To jednak nie wszystko! Klienci, którzy skorzystają z wyżej wymienionej promocji, otrzymają także dodatkowe rabaty w postaci - rat bez odsetek oraz 10% zniżki na podręcznik. Ponadto, w takim przypadku, rabat będzie odliczony już od pierwszej raty !
Osoby, które nie są zainteresowane płatnościami ratalnymi w dłuższym okresie czasu, na pewno zainteresuje drugi wariant promocji, w którym to otrzymają Państwo za darmo podręcznik w miejsce rat bez odsetek.

Będzie również możliwość skorzystania z rabatu rodzinnego, rabatu za polecenie oraz rabatu za drugi język. Ponadto, wszystkie osoby, które dokonają zapisu on-line mogą liczyć na dodatkowe 20 zł zniżki!

W cenie kursu ponadto:
 • dostęp do biblioteki i medioteki językowej
 • dostęp do nauki języka on-line (w pakietach rozszerzonych)
 • dostęp do internetowej Strefy Studenta z testami językowymi
 • konsultacje z lektorem
 • olimpiadę językową z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich Słuchaczy


Adres szkoły językowej BEST to:
„BEST” Centrum Języków Obcych
Bielsko-Biała, ul. Cechowa 13 (II piętro)

Tel. (33) 821 99 55 lub 500 161 868
Infolinia: 801 011 036
e-mail: bielsko@bestcentrum.pl
http://www.bestcentrum.pl
facebook: http://www.facebook.pl/BestCentrumPl

Pozostałe placówki:

BEST Tychy
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST Bieruń
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST Pszczyna
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl