bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1705

41-latek zatruł się alkoholem

41-letni mężczyzna trafił na oddział intensywnej opieki medycznej szpitala wojewódzkiego, najprawdopodobniej na skutek zatrucia alkoholem niewiadomego pochodzenia. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia wyjaśniają bielscy policjanci.

Reklama

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w jednym z mieszkań przy ul. Andrychowskiej. Z ustaleń wynika, że bielszczanin spożywał alkohol niewiadomego pochodzenia. W pewnym momencie stracił przytomność. Na miejsce wezwano pogotowie, które przewiozło nieprzytomnego mężczyznę do szpitala. Aktualnie jego życiu nic już nie zagraża.

Wstępne ustalenia wskazują, iż poszkodowany najprawdopodobniej zatruł się glikolem etylowym. Zlecono przeprowadzenie badań toksykologicznych. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia ustalają policjanci z komisariatu II.

Policjanci przestrzegają przed zakupem alkoholu niewiadomego pochodzenia. - Chęć eksperymentowania oraz zaoszczędzenia kilkunastu lub nawet kilku złotych może mieć tragiczne skutki. Kupując alkohol niewiadomego pochodzenia wystawiamy na próbę nasze zdrowie, a nawet życie - ostrzegają bielscy policjanci.

BM / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.