bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2014
  • 29 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 6690

TV: kort do squasha na Pigalu

Do niedzieli włącznie na placu Bolesława Chrobrego każdy będzie mógł zagrać w squasha. Wszystko za sprawą wspólnej inicjatywy firmy Squash Promotion Group i klubu Modelarnia.

Reklama

W czwartek na placu został ustawiony specjalny szklany kort do squasha, z trybuną mogącą pomieścić ok. 100 widzów. Kort dostarczyła firma Squash Promotion Group, która jest właścicielem jedynego takiego kortu w Polsce i organizuje podobne wydarzenia w całej Europie.Warto zaznaczyć, że szklany kort do squasha jest ustawiony w województwie śląskim po raz pierwszy. Do tej pory stawiany był w Polsce kilka razy i to jedynie w miastach wojewódzkich: Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław.

Główną atrakcją tego wydarzenia jest drużynowy pojedynek squasha Polska kontra Reszta Świata. Mecze są rozgrywane w godzinach wieczornych (19-22) od czwartku do soboty.

W trakcie dnia (piątek-niedziela) od godzin przedpołudniowych kort jest przekazany do dyspozycji przechodniów. Każdy zainteresowany może spróbować gry w squasha z dostępnym na miejscu trenerem z klubu squasha Modelarnia, który będzie zdradzać tajniki tego sportu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.