bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2527

Festyn przy Domu Żołnierza

Za nami:

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zaprasza dzieci wraz z opiekunami oraz młodzież naszego miasta na festyn profilaktyczny, który odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia w godzinach 10.00 - 15.00 na terenie Domu Żołnierza.

Reklama

Podczas festynu przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów, a wśród nich warsztaty rękodzieła: quilling, kreatywne zabawki z recyklingu, formy gipsowe, wyroby z drewna, bibułkowe mozaiki, kolorowa kraina balonowych cudaków, magnesy na lodówkę oraz zajęcia taneczno-wokalne.

festyn profilaktyczny
Poprzednia edycja Festynu Profilaktycznego · fot. UM Bielsko-Biała


Ponadto, namiot animacyjny, a w nim malowanie twarzy, nauka techniki puszczania baniek mydlanych oraz chodzenia na szczudłach. Dodatkowo na uczestników festynu czekał będzie dmuchany zamek oraz wiele innych atrakcji. Przygotowano również pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez ratowników z PCK, stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej, tor przeszkód z elementami sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, a także możliwość zapoznania się z pracą Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Przewidziano również zajęcia edukacyjne z udziałem psa terapeuty „Zabawa na cztery łapy”.

Udział w festynie jest bezpłatny, ponadto każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Szczegółowe informacje w powyższej sprawie pod nr tel. 33 4971 493.

ab / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.