Wiadomości

  • 13 lipca 2011
  • 15 lipca 2011
  • wyświetleń: 4240

Koncert Button Hackers w Sferze

Za nami:

15 lipca o 19.00 na Letniej Scenie Sfery zagra zespół Button Hackers. Wstęp na koncert i doskonała zabawa jak zwykle gratis.

Button Hackers


Zespół Button Hackers tworzą: Paweł Steczek (instrumenty klawiszowe) i Marcin Jajkiewicz (wokal). Ich album "To mój Anioł" to relaksująca dawka smooth jazzu, chillout, funky, wzbogacona o elementy improwizacji. Grupa utworem "Między nami" wygrała konkurs na przebój lata podczas festiwalu Jedynki w Sopocie w 2006 roku. Zwycięstwo dało im szansę startu w konkursie międzynarodowym, gdzie odnieśli kolejny sukces -głosami widzów i jury wywalczyli drugą lokatę.

Letnia Scena Sfery to cykl wakacyjnych koncertów pod gołym niebem organizowanych na placu Bolka i Lolka przy Galerii Sfera w Bielsku-Białej. W każdy letni piątek od 19:00 bielszczanie mogą na żywo posłuchać muzyki polskiej i zagranicznej w wykonaniu prawdziwych gwiazd. Tegoroczne koncerty zapewnią różnorodność brzmień - od hip hopu, popu, przez rock, jazz i bluesa, aż po latynoską salsę. Wśród wykonawców znajdą się takie popularne nazwiska i zespoły jak: Lord, Button Hackers, Boba Jazz Band, Rei Ceballo & Calle Sol, Quartesencja, Dzień Dobry, Nocna Zmiana Bluesa, Jose Torres, Mezo.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj