bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1928

Podają się za pracowników gazowni

W ostatnim czasie nasiliły się próby nieuczciwego pozyskiwania klientów przez osoby, które podają się za pracowników spółki PGNiG.

Reklama

- Przedstawiciele firm odwiedzają mieszkańców i oferują zmianę umowy na dostawę gazu, wykorzystując przy tym efekt zaskoczenia i niezrozumienia powodu wizyty. Umowy te są często zawierane na niekorzystnych dla klientów warunkach. Do tego wiele osób zdegustowanych jest tym, że tak łatwo dali się oszukać i chcą szybkiego powrotu do umowy z PGNiG SA - mówi dyrektor oddziału handlowego spółki PGNiG - Mariusz Niestrój.

Równocześnie firma informuje, że pracownicy PGNiG SA nie przychodzą do domów i nie oferują podpisania umów, aneksów i zmian w umowie. Nie proponują również zmiany sprzedawcy paliwa gazowego.

W przypadku kontaktu z przedstawicielem handlowym podającym się za pracowania gazowni można zgłosić taki fakt telefonicznie pod nr 32 391-23-03 lub bezpośrednio w najbliższej jednostce Biura Obsługi Klienta.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.