bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lipca 2011
  • 26 lipca 2011
  • wyświetleń: 5952

Akcja: zaadoptuj psa lub kota

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Gemini Park włączyło się w akcję organizowaną przez przez Fundację Zmieńmy Los w porozumieniu z okolicznymi Schroniskami dla Bezdomnych Zwierząt, której celem jest znalezienie dobrego domu i kochającego opiekuna dla samotnych zwierzaków. Inicjatywa ta jest szczególnie ważna w okresie letnim, kiedy to wielu właścicieli psów i kotów, wyjeżdżając na wakacje, porzuca swoich pupili.

Akcja adopcyjna zwierząt


23 lipca w Gemini Park pod błękitnym niebem, w ciepłych promieniach słońca miłośnicy zwierząt mogli porozmawiać o zwierzakach, które przywieźli przedstawiciele fundacji, oraz wziąć udział w kweście. Fundacja zebrała kilka koszy darów rzeczowych oraz pieniądze. Dwa psy i kilka małych kociaków znajdzie po sobotnim spotkaniu domy.

Przed spotkaniem prawdopodobnie ktoś podrzucił jednego dużego, młodego psa, który niestety trafił do schroniska. Jak zapewniają organizatorzy, planowana jest powtórka akcji powtórzenie tej akcji.

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj