bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 7185

Wypadł z okna na IV piętrze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

31-letni bielszczanin po upadku z okna na IV piętrze bloku przy ul. Łagodnej w Bielsku-Białej w poważnym stanie trafił do szpitala w Katowicach-Ochojcu. Szczegółowe okoliczności wypadku badają policjanci z komisariatu I.

Reklama

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc. Z ustaleń wynika, że mężczyzna spożywał alkohol wspólnie ze znajomym. W pewnym momencie otworzył okno i usiadł na parapecie. Stracił równowagę i wypadł na zewnątrz, upadając na twarde podłoże. Próbował się jeszcze ratować, chwytając za narożnik zewnętrznego parapetu. Pomocy udzielał mu też znajomy, ale nie zdołał go utrzymać.

Mężczyzna doznał złamania żeber, uszkodzenia aorty i odmy płucnej. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Okoliczności w jakich doszło do tego nieszczęśliwego wypadku wyjaśniają teraz bielscy policjanci.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj