bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2014
  • 19 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 6739

Zebrali, ale nie złożyli podpisów

Choć działacze KNP zebrali 15 tysięcy podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum, zwolennicy odwołania straży miejskiej rozpoczęli całą procedurę od nowa!

Reklama

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej lider Kongresu Nowej Prawicy w Bielsku-Białej - Wiesław Lewicki - tłumaczył, że 15 tysięcy podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum ws. odwołania straży miejskiej może okazać się niewystarczające.- Nie składamy wniosku, gdyż uważamy, że ilość będzie niewystarczająca. Niemniej uzbieranie tak dużej ilości podpisów przy jednoczesnym blokowaniu inicjatywy referendalnej przez miasto uważamy za duży sukces. Najważniejsze jest dla nas to, że mamy ogromne poparcie wśród mieszkańców - mówił Wiesław Lewicki.

Tuż po konferencji w Urzędzie Miejskim złożono nowy wniosek o przeprowadzenie referendum. Inicjatorzy odwołania straży miejskiej mają ponownie 60 dni na zebranie wymaganej ilości podpisów. Dotychczasowe sygnatury tracą ważność.

- Chcemy zebrać około 20 tysięcy podpisów. Wówczas będziemy mieć pewność, że dojdzie do referendum - dodaje Wiesław Lewicki.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.